Koniec namáhavému umývaniu podláh s mopom.

Koniec namáhavému umývaniu podláh s mopom.

25.11.2013

Máte veľký dom alebo iné väčšie priestory? Už Vás nebaví čistenie podláh mopom? Vaše ruky sú zničené? Máme pre Vás riešenie "malý umývací stroj" 
a upratovanie sa môže stať zábavou.

 

Malý, ale  pritom profesionálny umývací stroj Vám umožní rýchlo a kvalitne upratať celý dom, byt, hotelovú halu, kuchyňu, reštauráciu ambulanciu a pod.

Vedro a mop, predchodca dnešných malých profesionálov si nájde ešte uplatnenie v malých priestoroch, ale v dnešnej dobe nemá uplatnenie vo väčších priestoroch pretože je upratovanie nepohodlné a neefektívne.

LINDHAUS LW 30 – 38: je ideálny malý umývací stroj na čistenie akéhokoľvek druhu tvrdej podlahy a kobercov, dokonca aj zvislých plôch ako sú okná, dvere, výklady  a pod. Pre ťažko dostupné priestory a zanesené povrchy odporúčame najmenší batériový kotúčový stroj CADDY CLEAN.

VÝHODY LINDHAUSU:

  • Nastaviteľný uhol rukoväte - použiteľný na čistenie pod nábytkom, regálom a pod.
  • Dvojité odsávanie pred kefou a za kefou - je možné s ním pracovať  vpred aj vzad.
  • Možnosť čistenia čalúneného nábytku - použitím ručného adaptéra vyčistite stoličky, sedačku, matrace, poťahy v aute...
  • Možnosť čistenia okien a okenných výkladov - použitím pridávneho adaptéra na okná umývanie okien bude zábavou

lindhaus-30-cistenie-kobercov lindhaus-lw-cistenie-caluneneho-nabytku lindhaus-umyvanie-pod-postelou lindhaus-umyvanie-okna lindhaus-lw-38 cistenie-podlahy-laminat

Dnešná doba prináša možnosť zariadiť si svoje bývanie vkusne a s modernými materiálmi. Aby sme si uchovali pôvodný vzhľad nového bytu odporúčame dodržiavať jednu s hlavých zásad pri upratovaní. 

NEPOŠKODIŤ POVRCH ČISTENÉHO PREDMETU !!!

Čo to znamená v praxi?
Nikdy neodstraňovať  špinu  škrabaním, abrazívnymi práškami, pieskom, kovovými drôtenkami, abrazívnymi špongiami a v nepodstatnej miere aj agresívnymi čistiacimi prostriedkami, ktoré síce prinášajú tzv. AHA EFEKTOM (viď. rôzne reklamy), ale poškodia povrch, ktorý už ničim nezachranite. 

Prostriedok s AHA Efektom  rýchlym agresívnym pôsobením naruší povrch, na ktorom sa vytrvoria mikropóry.  Tým povrch zdrsnie, zachytáva sa na ňom špína, na ktrorej odstránenie potrebuejete vždy viac a viac času. Povrch sa už nedá obnoviť do pôvodného stavu.

Moderné čistiace prostriedky nielen čistia, ale aj ošetruju a udžiavajú pôvodný stav čistených predmetov čím vlastne predĺžujú ich živostnosť a pôvodný vzhľad.Ľudovo povedané  AJ PO ROKOCH AKO NOVÉ.

Na odskúšanie a potvrdenie našich skúseností odporúčame tzv. testovací balíček ABCD, ktorý obsahuje základné čistiace prostriedy  pre akúkoľvek domácnosť, firmu, obchodík a pod.
Obsahuje:

ALCOFLOR   - všetky povrchy  čistí do lesku s príjemnou vôňou
BULSAN 
- bez narušenia povrchu 
odstraňuje vodný kameň a zabraňuje vytváraniu plesní a čiernych usadenín.
  Vhodný aj na zrkadlá, vysokokvalitné batérie,  jacuzzi - vane a sprchy ale aj na akékoľvek umelé povrchy, nerez a pod.
CLEO BLUE 
- čistenie všetkých porchov s vynikajúcou vôňou, sanita s prírodného mramoru, ktorú nemôžete čistiť prostredkami
  obsahujúcimi kyselinu
DESKTOP  - čistič s antistatickým účinkom na čistenie zrkadiel, obrazoviek, okien v aute a pod.

 V našej ponuke aj ekologické čistiace prostriedky ocenené EU.
ecolabel